В Україні збанкрутував один із банків

Економіка  28 листопада 2018 року, 08:39 5318

Учора, 27 листопада, Національний банк України відніс АТ "ВТБ Банк" до категорії неплатоспроможних з метою захисту інтересів вкладників та кредиторів банку. У зв’язку зі зниженням обсягу ліквідності АТ "ВТБ Банк" та подальшим погіршенням його фінансового стану впродовж останнього місяця, Національний банк 13 листопада відніс АТ "ВТБ Банк" до категорії проблемних. Тоді ж було встановлено строк для вжиття  АТ "ВТБ Банк" плану заходів з приведення своєї діяльності у відповідність до вимог законодавства.  

"Зважаючи на відсутність реальних дій з боку власників АТ "ВТБ Банк" для запобігання неплатоспроможності, а також відсутність вжитих та реалістичних заходів для покращення ліквідності банку, та у зв’язку з тим, що діяльність АТ "ВТБ БАНК" не відповідала вимогам банківського законодавства і нормативно-правовим актам Національного банку України, Правління Нацбанку України вирішило віднести АТ "ВТБ Банк" до категорії неплатоспроможних", – йдеться у повідомленні НБУ.

Читайте також:  Долар уже по 29 гривень: що буде з курсом в умовах воєнного стану

В НБУ переконують, що 97% вкладників АТ "ВТБ Банк" (59 108 особи) отримають вклади у повному обсязі, оскільки їх розмір не перевищує гарантовану Фондом гарантування вкладів фізичних осіб суму в 200 тис. грн. Клієнти із більшими обсягами вкладів отримають їх в межах суми, гарантованої Фондом гарантування вкладів фізичних осіб. Загалом Фонд забезпечить виплати гарантованої суми вкладникам в обсязі 942,7 млн грн.

Нагадаємо, міністр соціальної політики України розповів, як вплине запровадження воєнного стану на зарплати та пенсії.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0