Економіка   • 11 грудня 2018 року, 11:39620

У Мукачеві виділять понад 25 мільйонів на програму безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів

У Мукачеві виділять понад 25 мільйонів гривень на програму безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів

Міську програму безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань та при наданні спеціалізованої та  високоспеціалізованої стаціонарної медичної допомоги мешканцям Мукачева на 2019-2020 роки схвалено на засіданні позачергової сесії міськради 11 грудня. Для її реалізації місто планує виділити понад 49 млн. гривень, у тому числі 25,5 млн. вже наступного року.

За рахунок програми будуть забезпечувати безоплатним або пільговим відпуском лікарських засобів, виробів медичного призначення за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за категоріями захворювань, а також при наданні стаціонарної спеціалізованої та  високоспеціалізованої допомоги шляхом відшкодування їх вартості за рецептами лікарів, що не покриваються видатками на забезпечення діяльності відповідного закладу за рахунок міського бюджету.

Читайте також:  В Україні почали по-новому нараховувати лікарняні

Як зазначили у Мукачівській міськраді, кошти будуть спрямовані і на пільгове зубопротезування, забезпечення хворих на цукровий діабет, у тому числі і дітей, препаратами інсуліну, цукрознижуючими таблетованими препаратами, тестами для визначення цукру, лікування онкозахворювань, хворих з гепатитами В та С та розсіяним склерозом, фенілкетонурію, для надання замісної ниркової терапії приреченим хворим із хронічною нирковою недостатністю.

Нагадаємо, нещодавно Мукачівська ЦРЛ осоромилася на всю Україну.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів