Економіка   • 11 грудня 2018 року, 14:51609

Сьогодні у Мукачеві прийняли бюджет на 2019 рік

Сьогодні, 11 грудня, у Мукачеві прийняли бюджет на 2019 рік

Наступного року бюджет Мукачево становитиме 1 мільярд 222,7 млн. гривень. Сьогодні головний фінансовий документ на 2019 рік схвалили на позачерговій сесії міськради. При цьому власні надходження зростуть до 702 млн. гривень. Найважливішими залишається видатки капітального характеру в сумі 169 млн. гривень.

Кошти передбаченні і на завершення тих об’єктів, які ремонтуються/зводяться цьогоріч. Так, передбачено фінансування на завершення будівництва нового ЦНАПу, реконструкції Палацу культури та Будинку національних спільнот – ці об’єкти у 2019 році справлятимуть новосілля. Два великі проекти буде розпочато наступного року – оновлення поліклініки  та ДЮСШ, де зводитимуть два басейни та реконструюватимуть будівлю закладу.

"На ремонт доріг (поточний, капітальний та реконструкцію) у бюджеті передбачено 43,3 млн, – зазначили в Мукачівській міськраді. – Освітня галузь отримає 353, 2 млн., з них на зарплату з нарахуванням для працівників освіти – 271,3 млн. На реалізацію міських програм у галузі освіти передбачено спрямувати понад 20 млн.  грн., на ремонти навчальних закладів – більше 9 млн грн".

Читайте також:  У Мукачеві виділять понад 25 мільйонів на програму безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів

Медична галузь отримає  177 млн. гривень, з яких понад 88,7 млн. буде спрямовано на оплату праці з нарахуваннями. На медичні програми виділятиметься понад 30 млн. гривень. Із них 25,5 млн. місто передбачило на програму безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів та майже 5 млн. на закупівлю обладнання для лікарні.

15 млн. спрямують на програму, за рахунок якої отримують допомогу і важкохворі мукачівці (програма "Додаткового соціально-медичного захисту мукачівців" на 2019-2020 роки). Загалом за три роки існування програми більше 4 тис. мукачівців отримали допомогу на лікування важких недуг.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів