Експерт спрогнозував курс долара до кінця року

Економіка  1 травня 2019 року, 12:14 1496

До кінця року долар може подорожчати до 28,66 грн, прогнозує Міжнародний валютний фонд.

За даними міжнародних рейтингових агентств, курс американської валюти досягне 31 грн. До кінця 2020-го долар коштуватиме 32,5 грн.

На думку фінансового аналітика Олексія Лупоносова, якщо врахувати стан економіки, перекази грошей з-за кордону та ситуацію в країні, курс до кінця 2019-го коливатиметься у межах 27-30 гривень за долар.

Читайте також:  Газ із травня не подорожчає, а навпаки – стане дешевшим. Уряд домігся від «Нафтогазу» зниження ціни на 300 грн.

"Нічого поганого у цьому немає. Навпаки, Нацбанк не повинен витрачати золотовалютні резерви і штучно підтримувати гривню. Адже бюджет на 2019 рік розробили з можливістю зростання долара до 30 гривень. Сьогодні на курс впливають вибори. Крім того, Мінфін випускає гривневі облігації зовнішнього займу під високі ставки – 10-12 відсотків. Завдяки цьому вже залучив капітал з усього світу. Також національну валюту підтримують грошові перекази з-за кордону. Не даремно ж ми посіли третє місце у світі по коштам, які заробітчани надсилають додому. Щоправда, є і негативні фактори. Це, наприклад, занепад українського виробництва внаслідок війни. Крім того, наша продукція не витримує конкуренції з європейськими товарами. Ми масово завозимо з Євросоюзу овочі, фрукти, молочні продукти. Адже там вони коштують дешевше. Крім того, через корупцію інвестори не спішать вкладати гроші в Україну", – зауважив експерт.

Раніше повідомлялось, що Закарпатська область демонструє один із найнижчих темпів зростання пенсії в Україні.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0