Понад 300 тисяч закарпатців отримають повідомлення про сплату земельного податку

Економіка  7 червня 2019 року, 14:24 859

У Головному управлінні ДФС у Закарпатській області інформують, що наразі триває робота щодо обчислення громадянам (власникам землі та землекористувачам) земельного податку. У цьому році податкові повідомлення – рішення про сплату податку, будуть направлені понад 300 тисячам громадян.

Відповідно до ст.286 ПКУ податкові повідомлення – рішення з нарахованою сумою земельного податку направляються (вручаються) громадянам до 1 липня. Сплатити податок необхідно протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Читайте також:  Закарпатцям варто готуватись до нових правил отримання посилок з-за кордону

У разі переходу права власності на земельну ділянку від одного власника до іншого протягом календарного року, податок сплачується попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначену земельну ділянку, а новим власником – починаючи з місяця, в якому у нього виникло право власності.

Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення – рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності. "Фахівці фіскальної служби області звертається до власників земельних ділянок з проханням сплатити податок своєчасно і в повному обсязі", – зазначили в ДФС у Закарпатській області.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0