Дві закарпатські громади отримали понад 29 мільйонів гривень на розвиток інфраструктури

Економіка  18 липня 2019 року, 12:26 564

Уряд схвалив рішення про спрямування 1,4 млрд грн на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Позицію Асоціації міст України під час засідання Кабінету Міністрів України представляв виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слободан, оскільки підтримка малих міст та селищ належить до пріоритетів діяльності Асоціації міст України. Готуючись до XV Українського муніципального форуму, АМУ провела опитування громад-членів і спрямувала уряду пропозиції вирішення проблем місцевого самоврядування, зокрема, і малих міст та селищ, – інформує Закарпатське РВ АМУ.

АМУ зверталася до уряду з проханням терміново розглянути питання щодо виділення 1,4 млрд грн на підтримку малих міст та селищ.

Читайте також:  У Мукачеві нарешті відремонтують Берегівську-об’їзну

Закарпатські громади м. Виноградів та селища Міжгір’я отримають відповідно 20,3 та 8,8 млн грн на соціально-економічний розвиток своїх територій.

Виконавчий директор Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України Іван Ревтій наголосив: "Відповідно до цього рішення, 2 громади Закарпаття отримають понад 29 млн грн. на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку. Ці кошти будуть використані на вирішення найголовніших проблем – це інфраструктура, освіта, медицина, школи, садочки, культура, спорт.

Важливо, що уряд, виділяючи кошти містам районного значення, розуміє потреби на місцях, де сьогодні важлива кожна гривня в бюджеті. Проблеми, з якими стикаються громади, є типовими для всієї області, зокрема, – це дороги, оновлення мережі водопостачання та водовідведення, відновлення інфраструктури.

Щоб створити ці умови, потрібно мати ресурси для їх забезпечення. Тому важливо, щоб кошти, які попадають в бюджет, системно кращого планування розвитку територій".

Раніше повідомлялось, що завершили формування Мукачівської ОТГ.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0