У Мукачеві відкрився новий супермаркет

Економіка  20 серпня 2019 року, 09:49 31488 ФОТО

На один супермаркет у Мукачеві стало більше. Днями тут відкрився супермаркет SPAR (або ж "Спар" українською). Розташований він за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 98а.

Даний магазин входить до мережі SPAR і в Закарпатті він ще представлений супермаркетами у Виноградові (вул. Миру, 33), Берегові (площа Героїв, 6) та с. Вилок (вул. Е.Томаша, 3).

Loading...

Читайте також:  У Мукачеві підпалили супермаркет

"Спар" у Мукачеві – це сучасний магазин із широким асортиментом продуктів. Міжнародна мережа продовольчих магазинів в загальному нараховує більше 12 тисяч супермаркетів по всьому світу. Щодо України, то станом на сьогодні у різних містах тут працюють близько трьох десятків магазинів. Щодня в SPAR роблять покупки більше 50 тисяч українців.

Магазин SPAR у Мукачеві: продукти та ціна тижня

Запоруку успіху мережі магазинів SPAR вбачають у свіжості продуктів, доступності цін, різноманітності асортименту товарів та у турботі про покупців.

Як зазначають у супермаркеті, всі товари – продовольчі та непродовольчі, перед тим як потрапити на полиці, проходять додатковий контроль якості.

Читайте також:  Угорщина vs Україна: де дешевше придбати продукти

У супермаркетах SPAR завжди можна купити продукти по акційній ціні. Приміром, у соціальній мережі Фейсбук у спільноті "SPAR Закарпаття" досить часто анонсуються знижки (своєрідна ціна тижня у супермаркеті SPAR). Є продукти, знижки на які сягають 50%.

Загалом у супермаркеті акцентують на свіжості всіх продуктів харчування. SPAR у Мукачеві, до речі, так само як і решта магазинів даної мережі має власну пекарню для того, щоб покупці могли насолоджуватися смаком й ароматом свіжої випічки.

Магазин SPAR у Мукачеві: продукти та ціна тижня

До речі, зараз магазин SPAR активно набирає працівників. У розділі "Робота у Мукачеві" на одному із популярних сервісів із пошуку роботи можна знайти відразу кілька вакансій. Приміром, шукають продавця-касира, продавця піци, охоронника та ін.

Варто відзначити, що останніми роками конкуренція супермаркетів на Закарпатті зростає. І відкривають вони свої магазини не тільки в Ужгороді та Мукачеві, найбільших містах області, а й в інших районних центрах. Всі вони борються за покупця, пропонуючи клієнтам різноманітні системи знижок, як от "Ціна тижня" у Сільпо (Ужгород та Мукачево), чи "Акційні знижки" у Дасторі (Ужгород), або ж різноманітні знижки в "АТБ Ужгород". Чимало знижок також пропонує мережа магазинів "Вопак", "Алма", які працюють у Закарпатті.

Магазин SPAR у Мукачеві: продукти та ціна тижня

Раніше повідомлялось, що закарпатці невдоволені цінами на продукти харчування.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Дюрі 26.03.2021, 07:36
Шикарний магазин з хамовитими продавцями