До казни Закарпаття платники єдиного податку сплатили понад 463 мільйони

Економіка  9 жовтня 2019 року, 16:57 646

Про це інформують у Головному управлінні ДПС у Закарпатській області. Аналізуючи надходження єдиного податку за три квартали 2019 року, податківці відзначають, що малий та середній бізнес краю сплатив до територіальних скарбниць на 68,1 млн грн більше, ніж за відповідний період минулого року.

У цілому із загальної суми понад 398 млн грн єдиного податку сплатили до територіального бюджету фізичні особи-спрощенці. Як повідомляють у відділі комунікацій ГУ ДПС у Закарпатській області, на долю юридичних осіб – платників єдиного податку припадає більше 65 млн гривень.

Читайте також:  Порушники паркування заплатять у бюджет Мукачева чверть мільйона

У податковій службі Закарпаття підкреслюють, що представники малого бізнесу системно забезпечують життєдіяльність територіальних громад, оскільки активно та сумлінно сплачують єдиний податок до місцевого бюджету.

Варто зауважити, що з 1 жовтня 2019 року змінено реквізити бюджетних рахунків для сплати єдиного податку, відкритих відповідно до вимог стандарту IBAN. Відтак, з новими рахунками можна ознайомитися на офіційному порталі Територіальні органів ДПС у Закарпатській області у розділі Бюджетні рахунки.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0