Продаєте часто автомобілі? Депутати придумали для таких людей новий податок

Економіка  18 грудня 2019 року, 12:04 514

Ознайомившись із черговим законопроєктом, обсяг якого становить «лише» 150 сторінок, та порівняльною таблицею до нього ще на 444 сторінки, журналісти відшукали зміну, яка може торкнутись деяких автомобілістів — і, насамперед, їхніх гаманців. Тим більше, що проєкт №1210 вже прийнятий в першому читанні (хоч це, нагадаємо, ще не «все»).

Loading...

Читайте також:  В Україні хочуть заборонити пластикові пакети

Отже, до суті документа: у разі продажу громадянином фізичною особою легкового автомобіля, а також мопеда чи мотоцикла, якщо це єдина така операція протягом року, жодних податків не передбачено. Якщо ж продаж другий за рахунком цьогоріч – доведеться сплатити 5% від вартості авто на користь держави. Зрештою, так є і зараз – кожен другий та наступний автомобіль, проданий протягом року, обкладається таким податком.

Що запропоновано у проєкті? Щодо нульового оподаткування першого продажу та 5% збору за другу все залишається в силі. Але додається ще третій продаж на рік, податкова ставка на який становитиме вже цілих 18% від оціночної вартості легковика. Така ж ставка застосовуватиметься і для всіх наступних продажів протягом року.

Джерело: АвтоРіа
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0