Із січня українці отримуватимуть дві платіжки за газ

Економіка  5 січня 2020 року, 16:53 6991 ВІДЕО

Наприкінці 2019 року відбулося засідання Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), на якому було затверджено тариф на транспортуванняблакитного палива, а також прийнято нову методику розрахунків за природний газ, яка вступила в дію з 1 січня 2020 року.

Відтепер українці отримуватимуть дві платіжки за газ: одну за споживання, а другу – за його транспортування.

Loading...

Читайте також:  У "Закарпатгазі" звернулися до жителів області

Ще в 2015 році відбулося роз’єднання функцій продажу і транспортування природного газу. З того часу і АТ "Закарпатгаз", послугами якого користуються закарпатці, блакитне паливо не продає.

Як зазначають в Регіональній Газовій Компанії, вартість послуги транспортування газу буде розраховуватись індивідуально для кожного споживача. Докладніше – у сюжеті "М-студіо".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 4
Матвей 07.01.2020, 17:55
То може ще й за видобування?Гнати в шию "зе".
Віталік 07.01.2020, 07:59
Почався пресінг людей,це тільки початок
Микола 06.01.2020, 09:26
Розкажіть умови ? У платіжках за 2019 році було вказано роздільно /вартісь газу, транспортування і т.д/ Думаю ціна за транспортування буде збільшена. СХЕМИ, ЩОБ РОЗВЕСТИ ЛЮДЕЙ......
Микола 05.01.2020, 18:01
Як я маю перевірити чи правильно мені нарахували за транспортування? Де мені взнати розцінки на газ якщо в нас в даному питанні все оповито туманом таємничості? Наробили всіляких контор і конторочок що кінця-краю не знайдеш. А це все чиновники яким треба платити зарплату і не малу. Одному Коболєву по мільйону в день(щоб він лопнув). А чи здогадуєтеся Ви що в Україні найбільше чиновників в Європі. А вони всі хочуть їсти і не просто їсти а добре їсти. А пенсіонерів вже довели що в мусорних баках копаються щоб не померти з голоду. Отак ми премся в Європу.