Новий тариф: проїзд у міських автобусах Мукачева з березня може коштувати 7 гривень

Економіка  21 січня 2020 року, 15:34 1116 ВІДЕО

На засіданні виконкому прийнято рішення «Про оприлюднення проєкту рішення «Про затвердження тарифу на перевезення пасажирів автобусними маршрутами загального користування в м. Мукачево». Йдеться про новий тариф на перевезення одного пасажира автобусами загального користування, які працюють на території м. Мукачево у режимі руху маршрутного таксі у розмірі 7 грн, який пропонують впровадити з 1 березня.

У Мукачеві послуги з пасажирських перевезень надає Мукачівське міське комунальне підприємство «Мукачівпастранс», ТОВ «Перевізник-Мукачево» та дев’ять фізичних осіб-підприємців. Минулоріч до виконавчого комітету Мукачівської міської ради надходили неодноразові звернення перевізників та пропозиції щодо встановлення нового тарифу на послуги з пасажирських перевезень, розроблені відповідно до вимог Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту.

Loading...

Читайте також:  У Мукачеві на 9-ти маршрутах шукають перевізників

У зверненнях зазначалось, що основними підставами для прийняття нового тарифу є зростання цін на шини, інші матеріали та складники, що використовуються безпосередньо для забезпечення виконання перевезень пасажирів і обслуговуванні транспортних засобів, зріс рівень мінімальної заробітної плати.

"У зв’язку зі збитковістю перевезень перевізники не можуть забезпечити належну якість технічного стану автобусів, дотримання графіків руху на маршрутах та забезпечити безпеку руху, що в майбутньому може привести до аварійних ситуацій та дорожньо-транспортних пригод", – підсумували у Мукачівській міськраді.

Нагадаємо, з маршрутним автобусом у Мукачеві трапився небезпечний інцидент. Люди обурені.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0