В Раді хочуть ліквідувати Пенсійний фонд

Економіка  8 березня 2020 року, 12:24 24098

Пенсійний фонд України можуть ліквідувати, а його функції передати Міністерству фінансів України або Держказначейству. Також розглядають варіант "перетворення Пенсійного фонду разом з фондами соціального страхування та безробіття в Національне страхове агентство". Про такі наміри заявила голова комітету Ради з питань соцполітики Галина Третьякова. Контролювати Пенсійний фонд, фонди соціального страхування та безробіття, практично неможливо. І ми працюємо над новим законодавчим механізмом, який би дозволив навести там порядок, – каже Галина Третьякова. У Раді заявляють, що все в рамках пенсійної реформи і запевняють – на теперішні пенсії це не вплине. Через демографічну кризу для майбутніх пенсіонерів не буде грошей.

Loading...

Читайте також:  Шахраї вигадали нову схему обману з 13-ю пенсією

Зараз є більше працездатного населення, ніж людей пенсійного віку. Та через низьку народжуваність та високий рівень еміграції, працездатного населення поменшає, а людей похилого віку навпаки стане більше. За таких умов нинішню систему виплат пенсій потрібно терміново міняти. Саме тому в Раді хочуть ліквідувати Пенсійний фонд та створити орган, який краще слугувати в рамках реформи – Національне страхове агентство, а теперішні функції передати Мінфіну. Пенсійний фонд збирає інформацію про трудовий стаж по кожному українцю і на основі цього та його заробітної плати визначає розмір пенсії. Серед завдань фонду також контроль за сплатою єдиного соціального внеску.

Нагадаємо, що цьогоріч в Україні зросте пенсійний вік для жінок.

Джерело: 24
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 4
Людмила 12.03.2020, 13:21
Хана,денег не будет совсем.Пока администрированием взносов занимался ПФ дефицит был не большой,как только администрирование передали в налоговую-сразу образовалась огромная дыра,а после ливидации их небудет совсем.Нужно ликвидировать ВР.
Лариса 09.03.2020, 20:46
это точно нужно ликвидировать верховну раду
Алек 08.03.2020, 21:19
Нужно срочно ликвидировать ВР, уж слишком много мразоты проходит через эту некчёмную инстанцию
Анна 08.03.2020, 14:46
Будъласка провирте чи все законно беруть пенсии и социальную помощ