На надбавки медикам в Ужгороді виділили майже 5 мільйонів гривень

Економіка  1 квітня 2020 року, 16:12 392

"Сьогодні, в умовах карантину, боротьби із поширенням коронавірусу, лікарі, медичний персонал, працюють у складних умовах, найбільше наражають себе на небезпеку. Тому дав доручення і вже за березень медики наших комунальних закладів отримають, а дехто вже й отримав, надбавки до заробітної плати.

Loading...

Читайте також:  За роботу у нелегкий час: лікарі та медперсонал Мукачівської ЦРЛ отримали премії

Спрямували на це з міського бюджету майже 5 мільйонів гривень. Стимулюючі виплати отримали працівники центральної міської клінічної лікарні – на суму 2 млн 414,5 тис. грн, міської поліклініки – на 1 млн 748,8 тис. грн та міської дитячої лікарні на 789 тис. грн", – повідомив міський голова Богдан Андріїв і подякував лікарям та медперсоналу за щоденну самовіддану роботу.

Крім того, в Ужгороді на протидію коронавірусній інфекції – придбання апаратів штучної вентиляції легень, респіраторних медичних масок, протичумних костюмів, дезінфекційних засобів, спиртовмісних септиків, тестів, моніторів пацієнта – виділили додатково 11,4 млн грн. Таке рішення прийняли на позачерговій сесії міськради 17 березня.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0