Де у Закарпатті заробити гроші під час карантину

Економіка  8 квітня 2020 року, 13:07 4196

Суворий карантин, який діє в Україні, відчутно зачепив майже кожного громадянина. Йдеться про фінансову складову. Чимала кількість людей пішли у вимушені безоплатні відпустки. Проте є й певний відсоток таких, які втратили роботу через банкрутство підприємств.

За даними опитувань, які проводились на початку третьої декади березня, більша частина українців відповіла, що не мають заощаджень, і грошей, в умовах жорсткого карантину, вистачить на 1-2 місяці.

Loading...

Читайте також:  Карантин змінив тренди на ринку праці: кого шукають роботодавці

Закарпатці звикли покладатися виключно на себе, і поки уряд тільки думає, як підтримати громадян, люди починають шукати можливості додаткового заробітку або зміни місця роботи.

Велику роль відіграє чималий список обмежень в Україні, тому найкращим варіантом є знайти дистанційну роботу. А ось тут на Закарпатті є великі проблеми.

Навіть до кризи даний сегмент (дистанційної роботи – ред.) не був розвинутий. Якщо у великих містах ще є можливість знайти роботу з дому, то у Закарпатті вона мізерна. Кількість пропозицій дуже незначна.

Втім, завжди є можливість поглянути за межі області і знайти віддалену роботу в інших куточках України.

Інтернет-видання PMG.ua зібрало кілька пропозицій дистанційної роботи, які зосереджені саме у регіоні. Важливо відмітити, що практично всі вакансії дистанційної роботи вимагають від потенційного працівника певних навичок роботи з комп’ютером.

Одна з пропозицій – це оператор call-центра. Обіцяють дохід у 10 тис грн на місяць. Від вас потрібно телефонувати клієнтам компанії, консультувати їх та здійснювати продажі. Є і список вимог.

Робота у Закарпатті

Для тих, хто досконало володіє німецькою мовою, є можливість влаштуватись на вакансію "Deutschsprachiger Texter, Copywriter".

Що потрібно буде робити:

  • виконання завдань за напрямком копірайтер;
  • виконання інших робіт пов’язаних із перекладом та адаптацією текстів;
  • написання текстів та інших суміжних завдань (написання діалогів).

Заробітна плата для даної вакансії на сайті оголошень не вказана.

Дистанційна робота

Є можливість дистанційної роботи і для тих, хто полюбляє сферу продаж – менеджер з продажу обладнання.

Технічні можливості для дистанційної роботи: наявність комп’ютера, Інтернету, камери, мікрофону, навушників, Skype, Google Hangouts та email.

Потрібні знання та навики роботи з MS Ofice (Exсel,Word) та Internet resurs на рівні досвідченого користувача

А ще відмінні комунікативні навики, уважність, дисциплінованість; досвід роботи в прямих і холодних продажах та обслуговуванні клієнтів категорії бізнесу (В2В); досвід роботи на аналогічній посаді (бажано).

Дистанційна робота

Варто зазначити, що аналогічного типу оголошень є декілька. Відрізняються вони хіба що товаром (або послугами), які потрібно продвати (пропонувати). Ну і локацією. Найбільше пропозицій в Ужгороді та Мукачеві. І тільки поодинокі в інших містах краю.

Чудова можливість влаштуватись на відділену роботу є у ІТ фахівців. Щоправда, вимоги до знань потенційного працівника досить високі. Ну і офіси цих компаній зосереджені переважно у Києві, Львові, Дніпрі та Одесі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 3
Стецина Мар'ян 09.04.2020, 20:59
Підсилення Старих Фундаментів, будь яких аварiйних будинків Якщо ви помітили, що на стінах будинків зявилися тріщини, будівля покосилось, початок нерівномірно просідати, зверніть увагу на фундамент.підземна частина будівлі найбільше схильна до руйнування,Увага! У разі виникнення тріщин через «слабкий» фундамент заборонено проводити їх ремонт. У 50% випадків необхідне У зв’язку з цим, якщо вчасно не провести ремонтні роботи зі зміцнення та посилення міцності фундаменту, то існує ризик його деформації. А як закономірний наслідок — початок руйнування несучих стін конструкції всього будинку. Власники старих будинків нерідко стикаються з проблемою руйнування або часткового порушення фундаменту: утворення тріщин, осідання, перекіс, що призводить до аварійного стану і повної втрати житла. Посилення або ремонту фундаменту в таких випадках не уникнути. І чим раніше, тим краще. Справа, звичайно, це нелегка, дорога, але все нового будинку. найважливішим етапом будівництва є облаштування фундаменту не менша марка бетон: М350,М400 Великий досвід,роботи гарантуємо надійність,+ якість порядність гарантую та оперативність виконання робіт. Стецина Мар'ян 0981799011 ЛьвІв Львовская область Дрогобич, Стрий, Трускавець, Східниця, Борислав, СамбІр
Марта Іванівна 08.04.2020, 14:05
Мені 48 р і робота мені така не світить. А де гроші заробити не знаю. Відправили у відпуск
Аня 08.04.2020, 13:29
треба знати компютер добре