Одна з країн Європи знову почала видавати робочі візи заробітчанам, – ЗМІ

Економіка  30 квітня 2020 року, 08:11 2272

З 29 квітня Польща знову почала видавати робочі візи українцям. А надсилатимуть їх поштою. Наразі польські консульські установи в України призупинили роботу через спалах коронавірусу.

29 квітня вже такі візи нібито отримали перші українці. А від 30 квітня можна буде подавати документи для отримання польських робочих віз за допомогою електронної системи e-консульства. Про це інформує видання Money.pl з посиланням на джерела, наближені до посольства Польщі в Україні.

Loading...

Читайте також:  В уряді вже кажуть про можливість "точкових" дозволів на виїзд заробітчан, – ЗМІ

"Вдалося розробити механізм, який дозволяє працівникам з України абсолютно безпечним способом отримати роботу в Польщі. У цій справі досягли угоди консульські служби Польщі в Україні, а також кілька міністерств: закордонних справ, внутрішніх справ і адміністрації, сільського господарства та розвитку села", – повідомило ресурсу джерело.

Видання підкреслює, що це є відповіддю на "багаторазові заклики польських роботодавців і працівників з України". Зокрема, обидві сторони просили про можливість працевлаштування українців на сезонних роботах.

Як підкреслюють у Кабміні, більшість країн закрили свої кордони у межах боротьби з коронавірусом. Щоправда, є і такі, які попри закриті кордони, готові прийняти українських робітників. І вони надсилають до Кабміну відповідні запити.

В уряді на це відповіли, що є готовими розглядати кожен такий запит. Але ухвалюватимуть рішення точково.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0