Виплатити коронавірусну заборгованість: медики Тячівщини і Рахівщини недоотримали 1,5 мільйони гривень виплат

Економіка  20 травня 2020 року, 14:41 1068

Медикам Тячівщини та Рахівщини, котрі боролися з COVID-19, боргують більше  1,5 млн. грн. Народний депутат Василь Петьовка звернуся до Прем’єра: терміново виділити кошти на погашення заборгованості.

Заборгованість тячівським та рахівським медикам, котрі задіяні у ліквідації наслідків пандемії корона вірусу становить 1,5 млн грн. Нагадаємо, уряд гарантував усім медичним працівникам, котрі лікували пацієнтів із коронавірусною хворобою, виплату 300% доплати до заробітної плати.

Читайте також:  Чому українські медики часто інфікуються COVID-19: пояснення МОЗ

Відповідне доручення Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов дав керівникам обласних департаментів охорони здоров’я і зазначив, що всі без виключення кошти були перераховані урядом у регіони ще в середині квітня поточного року. Але, за наведеними даними за квітень 2020 року у «Рахівській районній лікарні» заборгованість становить 435 тис. 400 грн., а «Тячівській  районній лікарні» боргують – 1 млн.  070 тис 262,00 грн.

По цих двох районах заборгованість становить понад 1 млн. 505 тис. грн. Народний депутат України Василь Петьовка звернувся  до  Прем’єра Дениса Шмигаля у першочерговому порядку вирішити питання виділення цільових коштів для Рахівської та Тячівської районних лікарень для забезпечення покриття заборгованості лікарям за гарантованими урядом доплатами до заробітної плати. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0