Озвучено ціни-2020 на відпочинок у Солотвині

Економіка  7 липня 2020 року, 08:42 126065

Бази відпочинку з басейнами у курортній зоні Солотвина приймають відпочивальників. Люди їдуть сюди за цілющим ефектом купання у солоній воді, яка є альтернативою морю. Кажуть, це допомагає при багатьох хронічних захворюваннях органів дихання, нервової системи.

Через дощовий холодний червень та COVID-19 відпочинкові комплекси розпочали роботу пізніше, ніж зазвичай. Зараз ще не всі відкриті, але активно готуються до старту роботи.

Читайте також:  Солотвино 2020: коли старт сезону та які ціни в цьому році

Місцеве видання оприлюднило ціни на відпочинок. За їх словами, вони не відрізняються від минулорічних. До прикладу, вхід на базу відпочинку коштує від 50 гривень на день, дітям до 6 років – безкоштовно. У цю ціну входить купання у басейнах з прісною та солоною водою, лежак, користування душем. На території баз відпочинку є і котеджі з номерами для проживання на різний гаманець. Ціна за добу стартує від 200 гривень з особи.  Працюють тераси барів, ресторанів та інших закладів харчування.

Вхід на центральне солене озеро Кунігунда коштує 30 гривень. На території водойми є піщаний пляж з лежаками.

На територіях деяких баз облаштовані соляні кімнати, де 40-хвилинне перебування коштує 40 гривень.

Щодо місцевої інфраструктури, то вона залишається невпорядкованою, на території і у водоймах поза відпочинковими базами – купи сміття. Втім, зона активно забудовується новими комплексами і базами відпочинку.

Джерело: Тячів
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0