У відповідь на звернення народного депутата Василя Петьовки Рахівщина і Тячівщина отримають кошти для благоустрою

Економіка  17 липня 2020 року, 13:16 389

Згідно урядового розподілу субвенції з державного бюджету для розвитку окремих територій, Рахівський район отримає 4 мільйони гривень, Тячівський район – 3 мільйони гривень, кошти на розвиток отримають також Вільховецька та Тячівська ОТГ.  Кошти на потреби розвитку соціальної сфери населених пунктів Тячівщини та Рахівщини надійдуть у відповідь на звернення до уряду народного депутата України Василя Петьовки.

У розпорядженні Кабінету Міністрів йдеться про те, що уряд затвердив розподіл у 2020 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Фінансування направлене на здійснення розвитку населених пунктів.  

Loading...

Читайте також:  На Рахівщині коштом субвенції відновили ряд соціальних об’єктів

Згідно розподілу на ці потреби, районний бюджет Рахівського району отримає 4 мільйони, а Тячівського – 3 мільйони гривень. Наводимо детальну інформацію, які роботи заплановані за ці кошти.

Рахівський район (4 мільйони гривень): 

 • Капітальний ремонт вуличного освітлення з застосуванням енергозберігаючих технологій по вул. Борканюка в смт Ясіня, Рахівського району – 256 тис 287 грн.
 • Капітальний ремонт вуличного освітлення з застосуванням енергозберігаючих технологій по вул. Грушевського в смт Ясіня, Рахівського району – 269 тис 284 грн.
 • Заміна вікон (капітальний ремонт) КНП “Ясінянська міська лікарня” Ясінянської селищної ради – 268 тис 374 грн.
 • Капітальний ремонт тротуару Ясінянського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рахівської районної державної адміністрації – 206 тис 055 грн.
 • Капітальний ремонт тротуарів по вулиці Шевченка в м. Рахів – 1 млн 432 тис 56 грн.
 • Капітальний ремонт ділянки дороги по вул. 8 Березня (ділянка від вул. Грушевського до вул. Волошина) в смт. Великий Бичків Рахівського району – 900 тис.
 • Капітальний ремонт мостового переходу на р. Апшиця, біля дворогосподарства № 40, вул. Середня, в с. Водиця, Рахівського району – 400 тис.
 • Капітальний ремонт тротуару по вул. І. Франка від будинку № 17 до корпуса № 2 Богданської загальноосвітньої школи I-III ступенів в с. Богдан, Рахівського району – 267 тис 44 грн.

Читайте також:  "У каждого ґазди має бути чисто!": як у гірському селі на Рахівщині борються зі сміттям

Тячівський район (3 мільйони гривень): 

 • Будівництво спортивного майданчика на території місцевого стадіону “Авангард” в смт Тересва, вул. Спортивна, 47 – 1 млн.  600тис.  грн.
 • Капітальний ремонт будівлі дошкільного навчального закладу в с. Колодне по вул. Центральна, буд. 75, Тячівського району, Закарпатської області – 1 млн.
 • Будівництво лінії вуличного освітлення вулиці Верховинська в смт Усть-Чорна Тячівського району – 400 тис.

Вільховецька ОТГ (1 млн 500 тис):

 • Реконструкція стадіону в с. Вільхівці Тячівського району – 1500.

Тячівська ОТГ: 

 • Капітальний ремонт покрівлі та фасадів частини будівлі Тячівківської загальноосвітньої школи I-II ступенів в с. Тячівка, вул. Шкільна, 64 Тячівського району – 1 мільйон.

Нагадаємо, парламент прийняв рішення про виділення коштів на ліквідацію наслідків стихії на Рахівщині.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0