Кого позбавлять субсидій, а кого змусять повернути гроші: роз’яснення

Економіка  19 серпня 2020 року, 12:02 28236

Деяким українцям можуть припинити виплати субсидій.

Про це в ефірі "Сніданку з 1+1" розповів радник міністра соціальної політики Микола Шамбор.

"Будуть припинені виплати тим, хто не подав деякі документи або приховав свої певні доходи чи статки для того, щоб отримати субсидію. Йдеться про припинення виплат або повернення тих сум, які були призначені неправомірно", – розповів чиновник.

Loading...

Читайте також:  Жити стало краще? Статистика каже, що у Закарпатті зросла зарплата та знизились ціни

Якщо людина не мала право на субсидію, але користувалася нею, то гроші доведеться повернути, наголосив Шамбор.

Утім, тут є виключення, каже представник Мінсоцполітики: "Щоб отримати субсидію, треба подати заяву і декларацію про свої доходи (до органів соцзахисту - ред.). Якщо помилився працівник служби, то з людини нічого не заберуть, бо помилилася не вона. Якщо ж людина не правильно подала документи, то вже справа інша. Якщо людина подає декларацію і забула про доходи – це вже не зовсім правомірна дія".

За словами Шамбора, наразі відомство проводить додаткові перевірки. Зокрема, дані податкової служби, аби отримати інформацію про всі доходи людини.

"Минулого року ми перевірили отримувачів малозабезпечених сімей. Зараз будемо проводити більш широку перевірку тих, хто отримує субсидії", – повідомив радник міністра соцполітики.

Джерело: ТСН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 2
Коля 19.08.2020, 12:15
Дурдом бля*** Шо сі чинуші творять
Оля 19.08.2020, 12:13
Поставте реальну, а не злодійську ціну на украінський, тоєсть народний, газ та електрику і кому нужна ваша субсидія, а то шантажуєте простий народ нею, постійно видумовуючи якісь нові перепони, довідки