Зеленський вважає, що зарплата на підприємствах "достатня", але робочих місць обмаль

Економіка  27 серпня 2020 року, 15:11 1054

Президент Володимир Зеленський заявив, що хоче відновити промисловість в Україні, але для цього потрібно збільшити робочі місця для представників робітничих професій, а не зарплату. 

Про це він сказав під час робочої поїздки до Дніпропетровської області, йдеться на сайті президента. 

Loading...

Читайте також:  Одним платитимуть багато, інші працюватимуть "за їжу": що говорять фахівці про зарплати у 2021 році

Зеленський вважає, що більш нагальна проблема наявності робочих місць, а не заробітних плат для представників робітничих професій: на підприємствах платня на доволі високому рівні.

На його думку, для популяризації профосвіти варто спершу підвищити стипендії та продемонструвати за рахунок збільшення кількості робочих місць того, як після навчання діти починають працювати за фахом.

"Це мають бути особливі контракти, домовленості та реєстр підприємств, де люди в реальності будуть бачити, як збільшується кількість робочих місць. Треба не на словах – треба, щоб люди це бачити. І (важливі. – ред.) умови, в яких навчаються діти", – сказав він. 

Водночас тимчасовий виконувач обов’язків міністра освіти і науки Сергій Шкарлет презентував план модернізації професійної освіти і заявив на намірах фінансувати заклади професійної освіти, що потребує оптимізації наявної мережі закладів та завершення передачі закладів з державної у комунальну власність.

Джерело: ТСН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 2
ФФФ 27.08.2020, 15:28
п****ц. дуже нормальна. та щоб ви всі на 7 тис жили
Человек 27.08.2020, 15:15
Зеленя это не человек, а рожа жидовская, существо обрезаное.