Кабмін дозволив виділити із COVID-фонду гроші на патріотичні серіали

Економіка  29 жовтня 2020 року, 14:50 784

Кабмін на засіданні 28 жовтня схвалив проєкт постанови, яким дозволив використовувати бюджетні кошти із COVID-фонду на "реалізацію окремих періодів виробництва телевізійних серіалів патріотичного спрямування".

"28 жовтня Кабінет Міністрів схвалив проєкт постанови "Про внесення змін до пункту 9 Порядку використання коштів для здійснення деяких заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-Co V-2", – повідомляє прес-служба Мінкульту.

Читайте також:  Два міста і два райони Закарпаття наближаються до "червоної" зони

Документ, зокрема, дозволяє використовувати бюджетні кошти на покриття витрат на реалізацію окремих періодів виробництва телевізійних серіалів патріотичного спрямування", –пояснили у відомстві.

У Мінкульті заявили, що це дасть можливість ефективніше використати 100 млн грн, виділених на створення "цього суспільно значущого аудіовізуального контенту та підтримку кіногалузі" в умовах коронакризи. Кошти мають бути використані до кінця поточного року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0