Два міста і два райони Закарпаття наближаються до "червоної" зони

Життя  28 жовтня 2020 року, 19:32 11199

Наразі ситуація з поширенням коронавірусної хвороби є досить напруженою. Про це вчергове зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Олег Коцюба. "Протягом останнього тижня ми спостерігаємо поступове збільшення кількості хворих", – зауважив посадовець.

З урахуванням такої ситуації, відповідно до рішення Державної комісії ТЕБ та НС, відбулося нове зонування по Закарпатській області: Перечинський район потрапив на "червоний" рівень епідемічної небезпеки, всі інші адміністративно-територіальні одиниці на "помаранчевому" рівні з відповідними обмеженнями, як це передбачено постановою №641 КМУ.

"Ми щоденно моніторимо ситуацію, і відповідно до наших даних, на жаль, ще декілька адміністративно-територіальних одиниць у нас наближаються до "червоної" зони: місто Ужгород, Берегово, Ужгородський та Великоберезнянський райони.

Loading...

Читайте також:  Закарпаття наближається до «червоної зони». В області розпочали підготовку

Тому я хочу ще раз наполегливо звернутися до всіх суб’єктів господарювання, до всіх громадян. Щоденний моніторинг ситуації показує, що не всі громадяни належним чином відповідально ставляться до виконання тих обмежень, які передбачені Постановою. Особливо це стосується відвідування храмів, де практично жодна особа, яка не має маску, не дотримується соціальної дистанції", – зазначив Олег Коцюба.

"Тому саме напередодні Дня всіх святих, 1 листопада, коли люди поминатимуть своїх померлих близьких, дуже велике й наполегливе прохання щодо дотримання усіх коронавірусних вимог, оскільки насамперед ріст захворюваності відбувається саме через недотримання зазначених вимог", – підсумували у пресслужбі Закарпатської ОДА.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0