Заклади торгівлі в Ужгороді можуть працювати у нічний час, – міськрада

Економіка  19 листопада 2020 року, 08:14 661

На «Лінію підтримки підприємництва», що працює в Ужгородській міській раді, надходять численні звернення щодо порядку роботи у нічний час закладів торгівлі.

Як інформує управління економічного розвитку міста, протоколом засідання комісії ТЕБ та НС від 13.11.2020 року №30 скасовано обмеження щодо роботи закладів торгівлі у нічний час (у період із 22:00 до 8:00 години) у будні дні. Йдеться про суб’єктів господарювання, які мають дозвіл на роботу у нічний час.

Читайте також:  Карантин вихідного дня в Україні не скасовують. Рада провалила голосування

Варто додати, що суб’єкти господарювання, які мають намір здійснювати діяльність у закладах обслуговування у нічний час, повинні звернутися до Центру надання адміністративних послуг для погодження режиму роботи закладу в нічний час. 

Разом з тим інформуємо, що робота після 22-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос, на період дії карантину заборонена.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0