Підприємці, які обмежили роботу через карантин, отримають виплати на дітей

Економіка  25 листопада 2020 року, 21:45 1569

Фізичні особи підприємці (ФОПи), які на період карантину обмежили свою роботу, отримають виплати на забезпечення дітей. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду 25 листопада. 

Кошти отримають підприємці, які мають в родині дитину віком до 10 років. Сума виплати на одну дитину складатиме 2 тисячі гривень. Програма буде діяти з 1 листопада по 31 грудня цього року. 

Міністр соціальної політики Марина Лазебна розповіла, що така програма соціального захисту уже працювала у травні-серпні цього року. Тоді виплати отримали 87 тисяч підприємців для понад 115 тисяч дітей.

Читайте також:  Зеленський анонсував заходи для підтримки бізнесу: хто може отримати матеріальну допомогу

Відповідно заявки, які були подані у травні-серпні за цією програмою, будуть подовжені автоматично. Нові підприємці, які хочуть скористатися такою програмою підтримки зможуть звернутися за її призначенням із заявою і необхідними документами до 15 грудня 2020 року. 

Загальне фінансування для українських родин за цією програмою до кінця року складе близько 1 млрд грн. Фінансування такої програми буде здійснене за рахунок Фонду по боротьбі з COVID-19.

Джерело: УП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0