Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 305 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 10 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 14 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 16 200+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 1500+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

У Мінекономіки підрахували втрати від карантину "вихідного дня"

У Мінекономіки підрахували втрати від карантину "вихідного дня"

У Мінекономіки заявили, що впровадження карантину "вихідного дня" у листопаді не матиме суттєвого впливу на економічні підсумки 2020 року. За оцінками відомства, втрати становлять 0,04-0,06 в.п. у розрахунку за рік. Про це йдеться в Огляді департаменту стратегічного планування та макроекономічного прогнозування Мінекономіки.

ВІДЕО ДНЯ

"Враховуючи структурні особливості коронакризи, основний удар прийшовся на малі і середні підприємства (МСП), не зачепивши при цьому фінансової системи (як у кризи попередніх років), що дозволило уникнути фінансової дестабілізації та продовжувати безперебійну діяльність банківської сфери", – йдеться в огляді.

Читайте також:
Названо нову ймовірну дату введення жорсткого карантину в Україні, – ЗМІ
Реклама

"Враховуючи, що частка МСП, діяльність яких підпадала під дію заборони та жорстких обмежень у загальному обсязі доданої вартості за витратами виробництва, є незначною і становить лише 6,2% (у 2019 році), а також пристосованість окремих видів економічної діяльності до нових умов ведення бізнесу (онлайн продажі, робота на доставку, zoom конференції та переговори тощо) за підсумком року падіння ВВП очікується в межах прогнозованих тенденцій – 4,8%-5,0% (р/р)", – додали в Мінекономіки.

Зазначається, що окремим негативним чинником впливу до кінця року є низхідна динаміка у сільському господарстві, зокрема рослинництві, "в умовах надзвичайно нижчого за минулорічний рекордний обсяг врожаю зернових культур", а також овочів, фруктів та олійних культур.

Реклама
Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно