Закарпатські депутати затвердили обласний бюджет на 2021 рік

Економіка  18 грудня 2020 року, 09:51 728 ФОТО

17 грудня на третьому пленарному засіданні першої сесії Закарпатської обласної ради VIII скликання зареєструвався  51 депутат. Порядок денний першої сесії був сформований ще 7  грудня, а 9 – внесено певні зміни до нього. Упродовж міжпленарного періоду до ради надійшло ще ряд питань, які обговорювались постійними комісіями і президією. Окремі проєкти рішень депутати виключили із розгляду, як такі, що потребують доопрацювання, а інші – включили як невідкладні.

Відтак очільник обласної ради Олексій Петров озвучив низку депутатських запитів. Зокрема, Мирослава Ливч звернулася про виділення коштів для ремонту автомобільної дороги «Свалява-Довге-Липча» (відрізок Свалява – Керецьки), Володимир Паульо – щодо проведення ремонту дороги місцевого значення «Червеньово-Гать» на відрізку сіл Великі Лучки-Страбичово Мукачівського району та ін.

Loading...

Читайте також:  Мінімальна зарплата 2021: коли і на скільки вона зросте

Депутати внесли важливі зміни до обласного бюджету на 2020 рік, затвердили обласний бюджет на 2021 рік,  Програму соціально-економічного розвитку Закарпатської області на 2021 рік та низку регіональних програм у сфері підприємництва, регіонального розвитку громад, профілактики злочинності та боротьби з тероризмом у краї, розвитку транскордонної співпраці, туризму і курортів, фізичної культури і спорту, підтримки нацменшин, видання творів місцевих авторів, тваринництва, переробки сільськогосподарської продукції, рослинництва, охорони навколишнього природного середовища,  популяризації закарпатської книги, підвищення ефективності функціонування Закарпатського обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Ужгород» та ін.

На Закарпатті затвердили обласний бюджет на 2021 рік

Крім того, внесено зміни до окремих регіональних програм. Як і було визначено на президії ради, депутати у сесійній залі підтримали звернення до вищих органів державної влади. Зокрема, щодо розгляду можливості фінансування моніторингу атмосферного повітря за рахунок коштів держбюджету і стосовно закупівлі необхідного обладнання для медзакладів краю.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0