В Україні скасовано низку пільг на електроенергію, – ЗМІ

Економіка  13 січня 2021 року, 13:22 5539

Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) постановою від 6 січня 2021 скасувала низку пільг на електроенергію.

Зокрема, скасовано нічний тариф, пільги для релігійних організацій, для жителів 30-кілометрової зони навколо АЕС, для юросіб, що оперують житловими комплексами тимчасово переміщених осіб, а також деякі інші пільги.

Читайте також:  Українці платять за газ на 33% більше від "реальної вартості": з лютого можуть встановити нові ціни

Зокрема, постанова №498 передбачала для населення, що проживає в 30-кілометровій зоні навколо АЕС, пільгу на рівні 70% від чинного тарифу на електроенергію. Також постанова закріплювала пільгу для даної категорії населення на споживання електроенергії в нічний час.

Постанова №746 передбачала тариф для юросіб в розмірі тарифу для населення – 1,68 грн/кВт-год.

Постанова №220 передбачала пільгові тарифи в розмірі 0,9 грн/кВт-год на перші 3000 кВт-год на місяць для побутових споживачів, які використовують електроенергію для опалення житла. А також – пільгові тарифи в розмірі 0,9 грн/кВт-год для багатодітних сімей та дитбудинків і для гуртожитків із загальним приладом обліку електроенергії.

Нагадаємо, в кінці грудня 2020 року Кабмін скасував пільговий тариф на електроенергію в 90 коп./кВт-годину для населення на перші 100 кВт-година і встановив з 1 січня 2021 року єдиний тариф для побутових споживачів на рівні 1,68 грн/кВт- годину.

Джерело: Фінанси.юа
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0