Депутати вимагають ввести нові тарифи на електроенергію

Економіка  28 січня 2021 року, 12:40 1022

В Україні кілька десятків народних депутатів від "Слуги народу" зареєстрували постанову з вимогою до Кабінету міністрів і Нацкомісії з питань енергетики і комунальних послуг ввести нові тарифи на електроенергію.

Відповідний документ під номером 4650 ухвалили 337 голосами 28 січня, більшість з них члени провладної фракції. Автори – кілька десятків народних депутатів від "Слуги народу" на чолі з головою фракції Давидом Арахамією.

Читайте також:  Ціна на електроенергію для населення у січні: Кабмін встановив єдиний тариф

Що пропонують:

  • ввести державне регулювання цін на комунальні послуги;
  • ввести окремий тариф на перші 100 кВт*год електроенергії;
  • ввести окремий тариф на перші 3000 кВт*год електроенергії для тих, хто опалює будинки струмом.

"Рекомендувати Антимонопольному комітету України вжити відповідно до законодавства заходи щодо недопущення антиконкурентних узгоджених дій та зловживання монопольним (панівним) становищем на ринку суб’єктами господарювання, що надають житлово-комунальні послуги населенню", – йдеться в постанові.

Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг першочергово розглянути законодавчі ініціативи, що стосуються формування цін (тарифів) на житлово-комунальні послуги, а також механізму надання житлово-комунальних послуг населенню у зв’язку з підвищенням цін (тарифів) на ці послуги, і внести за результатами розгляду свої пропозиції.

Джерело: Обозреватель
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0