На ФАПи й амбулаторії в приєднаних селах Мукачівської ТГ спрямували 10 мільйонів

Економіка  9 березня 2021 року, 11:12 1935

У  зв’язку із створенням Мукачівської територіальної громади та приєднанням до складу КНП "ЦПМСД Мукачівської міської територіальної громади" 10-ти структурних підрозділів, а саме ФАПів та амбулаторій в селах  Доробратово, Завидово, Залужжя, Ключарки, Макарєво, Барбово, Горбок, Пістрялово Негрово, Форнош внесли зміни до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги Мукачівської міської територіальної громади" на 2021 рік.

Читайте також:  У Лікарні святого Мартина сьогодні ледь не сталася трагедія

10 мільйонів додаткових надходжень за рахунок приєднаних сіл спрямували на оплату праці сімейних лікарів, підготовку медичних сестер,  420 тисяч на оснащення закладів пандусами та усім необхідним  для маломобільних груп населення та осіб з інвалідністю.

"200 тисяч передбачили на капітальні інвестиції та 134 тисяч на оснащення ФАПів та амбулаторій комп’ютерною та оргтехнікою", – зазначили у Мукачівській міськраді.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Житель Ключарок 09.03.2021, 20:37
Петровичу у Ключарки ще одне авто потрібно купити, щоб ще більше тікав від людей яким потрібна допомога. Спеціалістів треба, а не умови придумовувати корупціонерам.