За рік в області збудували і реконструювали 18 об’єктів медичного спрямування

Життя  3 лютого 2022 року, 15:28 437

Сучасні просторі приміщення, передове обладнання для якісного медичного обслуговування — все це стало доступним для закарпатців завдяки "Великому будівництву".

Голова облдержадміністрації Віктор Микита повідомив, що протягом 2021 року в області реалізували 18 проєктів, спрямованих на покращення та розбудову закладів охорони здоров’я.

"У восьми приймальних відділеннях опорних лікарень провели реконструкцію, і вже зараз тут надають широкий спектр медичних послуг та проводять обстеження на спеціалізованому устаткуванні", — зауважив очільник краю.

Читайте також:  Що трапилось у лікарні в Мукачеві: за справу взялись правоохоронці

За його словами, аби якість надання медичної допомоги у сільській місцевості стала кращою, збудували 8 амбулаторій у різних куточках Закарпаття.

Також ремонті роботи виконували і в інших закладах охорони здоров’я. Мова про Обласний протипухлинний центр, де влаштували потужний лінійний прискорювач, і Центр нейрохірургії та неврології у м. Ужгород, де невдовзі запрацює сучасний ангіограф.

"Крок за кроком розбудовуємо медичну інфраструктуру, створюємо усі умови для комфортної роботи фахівців та якісного лікування пацієнтів", — наголосив Віктор Микита.

Нагадаємо, на Закарпатті збудують нову обласну лікарню.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0