"ПриватБанк" вирішив поміняти правила і ціни для клієнтів

Економіка  27 березня 2021 року, 16:02 17015

З 1 квітня "ПриватБанк" поміняє тарифні плани для своїх клієнтів. Зміни стосуватимуться найпопулярніших пропозицій фінустанови. Про це повідомляє Gsminfo. Як пояснюють у самому "ПриватБанку", нові тарифи розроблені насамперед для того, щоб адаптувати вартість обслуговування відповідно до потреб бізнес-клієнтів.

Далі банківські представники стверджують, що будуть знижені тарифи на послуги, якими найчастіше користуються клієнти. Так, зменшиться вартість платежів в інші банки, знижено вартість персональних карток для бізнес-клієнтів тощо. Водночас у бізнес-тарифах буде запроваджена комісійна плата за так зване нецільове використання – тобто за перекази між фізичними особами – користувачами послуг "ПриватБанку".

Читайте також:  У роботі "Приват24" стався серйозний збій: банк звернувся до людей

Усього банк назвав чотири основні зміни, які користувачі його послуг точно гідно оцінять:

  • Вартість платежів в інші банки знижена втричі.
  • Плата за щомісячне обслуговування повністю скасовується.
  • Знижено вартість карток для бізнесу.
  • Введено послуги персонального банкіра та консьєрж-сервісу.

Наразі користувачі послуг "ПриватБанку" можуть спокійно поміняти свій тарифний план через додаток "Приват24 для бізнесу". Якщо вони цього не зроблять у найближчі дні, то першого квітня їм за замовчуванням буде під’єднано новий пакет "Бізнес Старт". У "ПриватБанку" запевняють, що його можна буде в будь-який час змінити на інший.

Також повідомляється, що галузеві пакети послуг, як-от "ІТ Expert", "ОСББ" "Комунальні лікарні" і "Для благодійних організацій", у яких діють спеціальні тарифи, залишаться без змін.

Джерело: Обозреватель
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0