"Золота" олія: один із супермаркетів Мукачева ввів обмеження на продаж більше 3 пляшок олії

Економіка  22 квітня 2021 року, 12:43 16632
"Золота" олія: один із супермаркетів Мукачева ввів обмеження на продаж більше 3 пляшок оліїФОТО: Іван Гарагонич

Українці давно звикли до росту цін на продовольчі товари, проте за останні пів року ця тенденція набула вражаючих масштабів. Це підтверджують і виробники, і переробники, і торговельні мережі, і споживачі.

Зростання цін не перший місяць фіксують у найбільшій роздрібній мережі супермаркетів "АТБ". Там повідомили, що лише з листопада вартість цукру зросла на 11%, борошна – на 18% (очікується ще на 10%), макаронних виробів – на 13%, гречки – на 10%, гороху – на 15%, молока – на 5-10%, масла – на 5%.

Читайте також:  В Україні перед Великоднем подорожчають продукти

Рекордсменом останніх місяців з подорожчання стала соняшникова олія – подекуди ціна цього продукту зросла на понад 60%. Ще на початку лютого вартість літра соняшникової олії, залежно від виробника, складала від 34 до 49 грн. А вже наприкінці березня у продуктових мережах ціни сягнули 60 грн за літр.

Ціни на олію

Вчора, 21 квітня, у супермаркеті АТБ в Мукачеві сфотографували оголошення, яке зараз активно коментують у мережі. На ньому зазначається: "З метою забезпечення можливості населення придбати "Олія 0,85 л розумний вибір соняшникова рафінована ПЕТ" вводиться обмеження на продаж товару в кількості до 3 шт в одні руки".

АТБ Мукачево

Дехто коментує, мовляв, "дожились…":

  • "О це ми дожилися. А потім підуть, сіль, цукор та інші продукти. Сумно та прикро що в нас таке коїться";
  • "Дожились у двадцять першому столітті";
  • "Це в кожному АТБ кожного міста України. Країна, для якої соняшникова олія – національний продукт";
  • "Докерувалися".

Втім, дехто зазначає, що таке зроблене з метою попередження перекупів.

  • "А чи знаєте Ви, що більшість акцій в "АТБ" і "Сільпо" скупають оптовики і потім цей товар продають на ГІДі і Зеленому базарі?";
  • "В АТБ на акційні товари завжди було обмеження. На будь-які: шоколад, консерви, олію, алкоголь. Для того, щоб не тарились перекупи ящиками. Хочеш більше, йдеш два-три, десять разів в чергу".

Так чи інакше, за останні тижні вартість пляшки олії стала мемом. У скрутній ситуації дехто віджартовується.

Вартість олії – мем

Вартість олії – мем

Вартість олії – мем

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 5
Богдан 23.04.2021, 19:56
У мене таке враження, що моніторинг проводять дебіли, на сьогоднішній день цукор здорожчав на 100 відсотків, і олія , і майонез, не подорожчав тільки людський труд...
Експерт 22.04.2021, 19:52
100% захист від перекупів. Постійно бачу як змітають акційні товари і тарять у буси, потім продають на гідах і зелених дорожче, бо люди думають що на базарі дешевше.
Тетьяна 22.04.2021, 19:01
Біля зеленого ринку в АТБ акційний товар неможливо купити,бо він там рідко буває.Полиці з акційним товаром пусті,акція на сок його там немає,акція на воду,її там немає,чи навіть на ту олію,чи щось інше.Виходить його скуповують ті,хто потім продає нам дорожче.
Михайло 22.04.2021, 16:10
Ну чому відразу "ублюдки"? Керманичі з народу: відеооператори, кухарки, парикмахери, тамада. Про що думали дебіли, які за них голосували? Який народ, такі і правителі. Бачили очі що брали- їжте щоб повилазило.
Демон 22.04.2021, 13:20
Зеублюдки гореть заживо будете ещё на этом свете, и только потом в аду.