ПриватБанк змінив правила поповнення карток

Економіка  6 травня 2021 року, 12:51 32237

Нову інструкцію фінансова установа направила клієнтам. Тепер ПриватБанк змінив правила поповнення карт для бізнес-клієнтів. Якщо ви створюєте платежі через мобільний або стаціонарний додаток Приват24, або ж через термінали самообслуговування ПриватБанку для поповнення бізнес-карт, то ви будете переадресовані на сторінку поповнення поточного рахунку одержувача.

Всі обов’язкові реквізити, включаючи IBAN, можна буде підставити в цьому вікні. Сума платежу тут ролі не грає.

Якщо ви створюєте платіж з картки іншого банку на поповнення бізнес-картки ПриватБанку, і сума перевищує тридцять тисяч гривень на місяць, то такий платіж не зможе бути оброблений.

Читайте також:  У роботі "Приват24" стався серйозний збій: банк звернувся до людей

Вам порекомендують використовувати для поповнення IBAN-номера поточних рахунків клієнта, якому ви переводите кошти. Справа в тому, що при поповненні обов’язково вказувати основні реквізити платника.

Всі бізнес-клієнти ПриватБанку, таким чином, отримують можливість приймати оплату від партнерів і покупців незалежно від банку, в якому вони обслуговуються, на поточні рахунки без обмежень, якщо вкажуть необхідні реквізити.

Ці правила пов’язані з тим, що всі банки зобов’язані виконувати нові вимоги уряду нашої країни в області фінансового моніторингу та обов’язкової ідентифікації платників податків. Вони дійсно для всіх видів бізнес-карт, включаючи корпоративні і карти "Ключ до рахунку", а також для поточних рахунків.

Нагадаємо, ПриватБанк скоро виставлять на продаж.

Джерело: Обозреватель
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Ірина 07.05.2021, 14:08
І нахріна ви це розбите?