Прем’єр анонсував підвищення податків в Україні: кому доведеться платити більше

Економіка  11 травня 2021 року, 15:09 1636

Податки в Україні можуть зрости, але Кабінет міністрів не планує підвищувати їх для фізичних осіб або малого та середнього бізнесу. Йтиметься про великий бізнес з високим показником рентабельності.

Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив в інтерв’ю "РБК-Україна".

Читайте також:  Вже у 2022 році частина українців може залишитись без пенсій: кого торкнеться реформа

"Загальнодержавні податки ми підвищувати не плануємо – ті, що платить кожен громадянин або кожне підприємство. Щодо перегляду окремих акцизів, екологічних платежів, якихось зборів – зараз всередині Міністерства фінансів і профільних міністерств тривають розрахунки і дискусії", – заявив Шмигаль.

Водночас, як наголосив голова уряду, можливі зміни в оподаткування не торкнуться фізосіб, малого і середнього бізнесу. А йтиметься про можливі зміни, аби "наповнити бюджет, змінити ситуацію в окремих галузях – медицині, освіті та інших соціальних напрямах".

"Можуть бути зміни для того, щоб наповнити бюджет, змінити ситуацію в окремих галузях - медицині, освіті та інших соціальних напрямах. Але це буде стосуватися не простих людей, які не малого і середнього бізнесу. Це дійсно буде стосуватися окремих напрямків, які мають високу маржинальність (показник рентабельності, - ред.) і повинні платити більше", - додав прем’єр Денис Шмигаль.

Джерело: ТСН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0