В Україні опублікували нові тарифи за газ на червень: скільки доведеться платити за кожен кубометр

Економіка  27 травня 2021 року, 13:17 8594

В Україні постачальники газу опублікували свої тарифи на газ на червень. Ціни на газ в місячних тарифах варіюються від 7,99 до 11,89 грн за кубометр. Про це повідомляє видання ГазПравда.

Тарифи на газ на червень

У постачальників ТОВ "ЙЕ енергія", ТОВ "МЕГАВАТТ ЕНЕРГО СЕРВІСНА КОМПАНІЯ", ТОВ "ТАС ЕНЕРГІЯ КРАЇНИ" річна і місячна ціни збігаються і дорівнюють, відповідно, 7,99, 8,09 та 11,22 грн за кубометр.

У більшості компаній місячна ціна на червень 2021 року є нижчою, ніж річна пропозиція. Для прикладу, в "Чернівецькій обласній енергопостачальній компанії" різниця сягає 5 грн за кубометр (8,50 грн у червні проти 13,50 грн – річна ціна).

Однак у кількох постачальників – ТОВ "ЗАКАРПАТТЯ ЕНЕРГОЗБУТ", ТОВ "ГАЗПРОМПОСТАЧ", ТОВ "ГЛАСКОМЕРЦ" – річна пропозиція є більш вигідною.

Читайте також:  Літня ціна на газ: чи зменшаться тарифи в Україні

Нагадаємо, за умовами дії базових річних тарифних планів, ціни на газ протягом 12 місяців можуть змінюватися лише в бік зниження. З 1 травня саме річні пропозиції діють як базові. Всіх споживачів, які раніше користувалися місячними пропозиціями, постачальники автоматично перевели на річні тарифи.

Всіх перевели на річні тарифи на газ

Із 1 травня на ринку газу діють нові правила. Постачальники автоматично і без дозволу клієнтів переводять всіх клієнтів на річні тарифи на газ. Якщо зараз українці платять близько 6,99 грн за куб, то за новими правилами ціна буде варіюватися від 7,96 грн до 13,5.

Ціна газу червень 2021

У підсумку взимку деяким сім’ям доведеться платити майже на 1,5 тис. грн на місяць більше (за умови наявності газового опалення). Більшість газзбутів (які постачають газ більшості українців і мають десятки регіональних представництв) пропонують річний тариф у розмірі 7,99 грн за куб.

Нагадаємо, Кабмін анонсував суттєве подорожчання електроенергії. Кіловат може зрости до 4 гривень

Джерело: Обозреватєль
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0