Дороги найвисокогірнішого району Закарпаття потребують ремонту

Життя  9 липня 2021 року, 09:18 476

Гірські дороги Рахівщини потребують ремонту. Народний депутат Василь Петьовка звернувся з проханням розглянути питання відновлення відрізків доріг Великий Бичків – Водиця, Солотвино – Верхнє Водяне, Колочава – Чумалево – Буштино до начальника Служби автомобільних доріг у Закарпатській області Владислава Данила.

На більшій частині автошляхів нашої області активно виконують різного роду ремонтні роботи асфальтобетонного покриття на сотні мільйонів гривень, а на Рахівщині – тільки в окремих селах. Обурення місцевих викликає ситуація з призупиненням ремонтних робіт на відрізку дороги Великий Бичків – Водиця і переведенням техніки на іншу ділянку роботи.

Шлях, що перебуває у м’яко кажучи, не найкращому стані – це дорога В.Бичків –В.Водяне-Водиця. Жителі гірських сіл Верхнє Водяне, Ріки, Стримби, Плаюц та Водиці Рахівського району кажуть: цей відрізок чи не найгірший, яким їм доводилось їхати. На території Верхньоводянської долини наразі проживає близько 17 тисяч жителів, які звертаються у всі інстанції з проханням відремонтувати цю дорогу місцевого значення, яка не ремонтувалася понад 20-ть років. 

Читайте також:  Дорога Колочава – Чумалево – Буштино – страшна і небезпечна

Жителі Тячівського та Рахівського районів скаржаться незадовільний стан дороги місцевого значення Солотвино – Верхнє Водяне. Ремонт цієї дороги, що веде до міжнародного пункту пропуску «Солотвино-Сігет», і має важливе значення, в тому числі і для розвитку туризму – не проводився близько 15 років. Ще одна дорога,  що теж викликає чимало нарікань – місцевого значення  Колочава – Чумалево – Буштино. 

Через неналежний стан шляхів – постійні поломки автомобілів, відмінені автобусні рейси, йдеться навіть про неможливість вчасного надання медичної допомоги – життя та здоров’я жителів гірських районів під загрозою. 

Народний депутат України Василь Петьовка звернувся до начальника Служби місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області Владислава Данила з проханням: здійснити необхідні заходи щодо невідкладного ремонту вказаних доріг, що мають важливе значення для життя, розвитку інфрастуктури, туристичного розвитку та комфорту жителів гірських районів Тячівщини та Рахівщини.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0