В Україні затопило популярне курортне селище: опубліковано фото

Життя  9 липня 2021 року, 10:17 4274 ФОТО

Тривалі зливи затопили центральні вулиці й чимало баз відпочинку у селищі Коблево, що в Миколаївській області. Рівень води у курортному селищі місцями сягнув 40 сантиметрів.

У місцевій адміністрації відкачати воду пообіцяли до кінця цього тижня. Туристи підкреслили, що станом на 8 липня вода стояла на вулицях уже третій день. Українці, які приїхали на морський відпочинок із різних куточків країни, підкреслили, що така ситуація псує їм враження від курорту.

Курортне селище Коблево затопило

Підтопленими в Коблевому опинилися магазини, будинки жителів і ті, які здають туристам, припарковані на вуличках автомобілі. В місцях, де рівень води сягав 40 см, на сільських дорогах не було видно ям. У них застрягали авто, деякі водії губили там номерні знаки.

Читайте також:  Відпочинок у Солотвині: які ціни у 2021 році

Речниця ГУ ДСНС на Миколаївщині Ілляни Пацюк додала, що в курортному селищі відсутня дощова каналізація, там рівень води піднявся "вище коліна". За її словами, ще станом на 6 липня повідомлялося про принаймні шість баз відпочинку, які було підтоплено. Для того, щоб люди змогли потрапити до заброньованих кімнат, адміністрації одного із закладів довелося прокласти дерев’яні містки.

Курортне селище Коблеве затопило

На базі "Валерія" воду відкачували самостійно. Директорка закладу Анастасія Погосова зазначила, що вирішити проблему може тільки селищна рада, розробивши й реалізувавши проєкт щодо водовідведення.

"Робити щось потрібно комплексно. Тільки в разі, якщо це буде узгоджена територіальна програма на обласному чи, може, всеукраїнському рівні", – пояснила жінка.

Коблеве затопило

Заступник голови Миколаївської ОДА Микола Марінов визнав, що така проблема в Коблевому існує давно, але 2021 року кількість опадів перевищила місячну норму. Раніше воду пропонувалося відкачувати до моря або зливати в каналізацію. Остання, за його словами, приватна і бази відпочинку не хочуть її приймати, адже це буде пов’язано із додатковими витратами.

Так, єдиним виходом стало залучення асенізаційних авто, які відкачують й вивозять воду за межі Коблевого. Марінов додав, що до кінця цього тижня ситуацію мають вирішити.

Джерело: Обозреватель
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
24 09.07.2021, 11:20
Коментар очікує модерацію