На Закарпатті знімають популярну туристичну програму

Життя  13 липня 2021 року, 12:32 1114 ФОТО

До НПП "Синевир" завітав зі своєю знімальною групою Дмитро Комаров для зйомки телепрограми "Мандруй Україною з Дмитром Комаровим". Це телепроєкт, який відриває Україну по-новому.

"Реабілітаційний центр бурих ведмедів – є дуже популярним і цікавим місцем серед туристів, його із задоволенням відвідують як дорослі так і діти. Саме тому, не випадково, ним зацікавився і сам телеведучий Дмитро Комаров. Разом зі своєю знімальною групою він зняв чимало цікавих сюжетів РЦБВ та життя ведмедів", – зазначає національний природний парк "Синевир".

Читайте також:  У цього місця особливі душа, характер та аромат: відомий телеведучий побував у Карпатах

Наразі реабілітаційний центр є домівкою для 32 клишоногих, в кожного з них є ім‵я і своя нелегка доля. Досі їх утримували в жахливих умовах, нерідко знущалися, деяких погано годували.

Після успішної реабілітації ведмеді живуть у просторому вольєрі площею 12 га, де для них створені напіввільні умови. На спеціально обладнаному ігровому майданчику і басейні ведмеді мають змогу гратися і купатися у воді з гірського потоку. Щодня їх годують овочами, фруктами, рибою, преміксами, гілками малини, трав‵янистими рослинами. На відміну від важкого минулого, яке довелося пережити цим тваринам, тут їм гарантований великий простір, санітарне, ветеринарне і харчове забезпечення.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0