Василь Петьовка: "Масштаби лиха, завданого стихією у Рахівському районі, неможливо описати"

Життя  14 липня 2021 року, 11:08 475 ДОКУМЕНТ

Народний депутат Василь Петьовка відреагував на біду, яка наприкінці минулого тижня спіткала жителів Рахівщини. Нижче подаємо оригінальний авторський текст.

"Масштаби лиха та людського горя, завданого стихією у Рахівському районі, неможливо описати. Після паводку минулого року уряд недофінансував відновлення інфраструктури на 130 мільйонів гривень. Знаючи, що схожі стихійні явища трапляються майже щороку, я наполягав на фінансуванні протипаводкової програми та покритті збитків, завданих людям та інфраструктурі.

Однак щороку той чи інший уряд відкладає це питання в довгий ящик, розраховуючи, що за період їхнього керівництва лихо обійде Карпатський регіон. Погода ж не визнає такої логіки, і вже цього року черговий паводок завдав неабиякої шкоди жителям Рахівщини та об’єктам місцевої інфраструктури.

Читайте також:  Затоплені вулиці та перекрита траса: Рахівський район накрила страшна негода

Підтоплено сотні дворогосподарств, зруйновані житлові будинки та автодороги. Щорічні паводки обходяться державі в рази дорожче, ніж зведення та реконструкція протипаводкових споруд.

Разом із цим ми втрачаємо віру тисяч людей, які сьогодні вкотре відчувають себе кинутими напризволяще.

Зважаючи на обставини, звернувся до Президента України та уряду з проханням про виділення коштів для подолання наслідків подій, що мали місце 10 липня 2021 року та наприкінці червня 2020 року. Окремим пунктом прошу розробити та затвердити програму з протипаводкового захисту", – йдеться в повідомленні, яке Василь Петьовка оприлюднив у Фейсбуці.

Нагадаємо, вчинок 12-річної дівчинки із Рахівщини вразив закарпатців.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0