Де можна орендувати міні-екскаватор в Ужгороді

Життя  24 липня 2021 року, 19:03 725

Сучасне будівництво не обходиться без спецтехніки. І нерідко на будівельному майданчику необхідний міні-екскаватор, який може зробити ювелірну роботу, з якою великий екскаватор не зможе так якісно впоратися.

Саме тоді буде незамінною така спецтехніка. Міні-екскаватор в Ужгороді просто незамінний при будівельних роботах на невеликій площі, де незграбно почуває себе велика техніка.

Тому доцільно буде скористатись послугою "Екскаватор в оренду". Замовити оренду такої техніки можна в компанії "Мінік Ужгород". Компанія вже не перший рік на ринку і пропонує клієнтам вигідні умови та невисокі ціни.

Фірма надає якісний і високопродуктивні екскаватори як на короткий проміжок часу, так і для тривалої експлуатації. Зауважимо, що вага такої машини 3 тони. Для клієнтів компанія "Мінік Ужгород" пропонує міні-екскаватор з ковшами 20 см, 30 см, 40 см, 60 см, 70 см та планувальним 120 см.

Чому варто вибрати міні-екскаватор для роботи:

  • достатній рівень вантажопідйомності.
  • глибина копання до трьох метрів.
  • максимальний виліт стріли по горизонталі більше 4 метрів.
  • транспортна швидкість 5,6 км / год, чого цілком вистачить для роботи на будівельному майданчику.корпус транспортного засобу обертається на 360 градусів по своїй осі.

Ширина проїзду від 1,6м.

Якщо бажаєте орендувати міні-екскаватор, то телефонуйте за номером +38 (066) 88-40-666.

Оренда міні-екскаватора в Ужгороді

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0