Закарпатська ОДА звернулась до краян із важливим попередженням

Життя  21 липня 2021 року, 21:52 5534

Цього місяця у Закарпатській області підтвердили кілька випадків штаму Дельта у пацієнтів, хворих на коронавірус. Тому Закарпатська ОДА опублікувала зверення до краян.

У ньому, зокрема, йдеться про те, що наразі осередки інфекційного захворювання локалізовані, комплекс протиепідемічних заходів проведено, моніторинг за перебігом епідемічної ситуації триває. 

Також в ОДА закликали закарпатців утриматись від поїздок у 4 країни із сильним поширенням штаму Дельта: Індію, Росію, Велику Британію, Португалію.

Читайте також:  "Новий спалах можливий і в нашій області", – очільник Закарпаття звернувся до краян

"Згідно з даними експертів, науковців, лікарів штам Детьта щонайменше у 1,5 рази заразніший, ніж штам Альфа, більше відомий як британський. За останні два місяці його зафіксували вже у 111 країнах і територіях. Ця мутація вірусу більше вражає молодих людей і дітей", – зазначили в ОДА.

Значно більша, у порівнянні з британським штамом, кількість пацієнтів важко переносить хворобу, потребують госпіталізації і реанімації. "Для початку нового спалаху достатньо невеликої кількості інфікованих – вірус настільки агресивний, що навіть одна хвора людина може спровокувати хвилю епідемії", – йдеться у повідомлення Закарпатської облдержадміністрації.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0