На 63 році життя помер знаний закарпатець

Життя  26 липня 2021 року, 15:21 2516 ФОТО

Колектив юридичного факультету Ужгородського національного університету озвучив сумну звістку. Пішла з земного життя непересічна особистість, високоморальна людина, завідувач кафедрою теорії та історії держави і права юридичного факультету Володимир Іванович ГАЛАС.

"Він пішов у розквіті своїх творчих сил, підкріплених філософією свого власного життя, філософією глибоких наукових знань, які передавав тим, хто був з ним поруч  і, насамперед, молодим людям – студентам. Будучи великим оптимістом за своєю духовною суттю, Володимир Іванович Галас глибоко вірив у краще і справедливе. Ця його віра була не ілюзорною, а базувалась на конкретних його вчинках як науковця, а в останні роки – і як завідувача кафедрою", – йдеться у повідомленні.

Loading...

Читайте також:  У Мукачеві померла старійша насельниця Свято-Миколаївського монастиря

 

Володимир Іванович Галас народився 13 липня 1958 року в Іршавському районі у с. Крайня Мартинка.

У 1975 році вступив на історичний факультет Ужгородського державного університету. 30 грудня 1981 р. почав працювати на історичному факультеті. 30 листопада 1983 вступив до аспірантури історичного факультету, де навчався до 1986 року та закінчив захистом кандидатської дисертації у 1987 році.

З 1987 до 1991 року здійснював педагогічну діяльність на різних кафедрах історичного факультету.

Після чого долучився до формування юридичного факультету, де паралельно почав здобувати другу освіту. З того часу працював доцентом кафедри теорії та історії держави і права, яку очолив у 2019 році.

Сфера його наукових інтересів лежала переважно у площині філософії права. Сукупно його наукова спадщина налічує понад 30 наукових та навчально-методичних праць.

Прощання з Володимиром Івановичем відбудеться завтра о 13:00 на Кальварії (будинок ритуальних панахид).

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0