Які зміни чекають українців з 1 серпня

Життя  31 липня 2021 року, 21:43 Катерина Пулатова 2333

З 1 серпня життя українців зміниться в деяких сферах. Багатьох українців хвилює питання підвищення тарифів на електроенергію. Рдакція зібрала повну інформацію про зміни в країні з 1 серпня.

Читайте також:  В Україні змінять податки на квартири і зарплати: що готують депутати

Тариф на електроенергію

З 1 серпня тариф на електроенергію в Україні міг підвищитися. Однак Кабмін відкинув цю пропозицію. Тариф 1,68 грн за кВт-год для населення залишиться в силі до 1 вересня.

Адаптивний карантин

В Україні до 31 серпня встановлено адаптивний карантин з поділом на червоні, помаранчеві, жовті та зелені зони. На цей час вся Україна знаходиться в зеленій зоні. Вона передбачає носіння масок в приміщеннях і перевезення пасажирів тільки на сидячих місцях. Не виключено, що в серпні карантинні обмеження можуть посилитися через поширення небезпечного штаму коронавірусу "Дельта". 

Вступна кампанія

В Україні триває вступна кампанія 2021 для абітурієнтів. З 1 до 13 серпня проводяться вступні іспити для абітурієнтів, які вступають на бюджет, а з 14 по 23 серпня – для контрактників. Не раніше 10 серпня будуть оприлюднені рейтингові списки контрактників.

Нові правила перетину кордону

Через поширення більш небезпечного штаму коронавірусу в серпні посилять правила в’їзду в Україну. Перетинати кордон безперешкодно зможуть лише ті українці, які мають хоча б одну дозу вакцини. Іншим подорожуючим на кордоні запропонують встановити додаток "Дому" і при позитивному тесті на COVID-19 вийти на самоізоляцію.

Нагадаємо, що на дорогах з’являться нові дорожні знаки.

Джерело: УНІАН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0