Нардеп заявив, що Україна буде вимушена запроваджувати обмеження для невакцинованих

Життя  2 серпня 2021 року, 11:29 9417

Україна буде вимушена запроваджувати обмеження для невакцинованих громадян, щойно епідеміологічна ситуація погіршиться.

Про це повідомив очільник парламентського комітету з питань здоров’я нації, нардеп від "Слуги народу" Михайло Радуцький на своїй Facebook-сторінці.

У випадку погіршення ситуації з ковід в Україні хочуть дозволити працювати лише тим школам, де вакциновано не менше 80% вчителів (наразі щеплена лише половина педагогів від загальної кількості).

Loading...

Читайте також:  Як працюватимуть школи, якщо карантин посилять

Радуцький вважає, що аналогічні обмеження логічно запровадити для транспортників, підприємств громадського харчування та комерційних або комунальних структур, співробітники яких безпосередньо контактують з населенням.

"Хворий водій маршрутки інфікує аж ніяк не менше людей, ніж вчитель", – зазначає нардеп.

"Ми в Україні не говоримо про обов’язкову вакцинацію, ніхто не має права змушувати людину вакцинуватись. Але цілком справедливо вимагати, щоб роботу, яка передбачає контакт з великою кількістю людей, виконували вакциновані співробітники", – додав він.

Радуцький також нагадав, що Україна на позаминулому тижні отримала більш ніж 2 млн. вакцин, на минулому тижні понад 2.5 млн, тож вакцинація відкрита для всіх бажаючих. Підприємствам пропонують подавати заявку, замовляти мобільну бригаду і вакцинувати співробітників просто на робочому місці.

"Тому тепер кожен вирішує сам – дозвілля і повноцінна робота або вимушені обмеження на час чергової хвилі коронавірусу", – закликав він.

Джерело: ТСН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 5
Я в чехах 03.08.2021, 13:18
Коментар очікує модерацію
Депутат 03.08.2021, 07:20
Коментар очікує модерацію
Гостя 02.08.2021, 14:43
Вакцинована людина так само інфікує інших, як і не вакцинована! Вакцина "обіцяє" захистити від летального випадку, у разі хвороби на COVID-19, і то, якщо це не буде Дельта( Тому ділити людей на вакцинованих і не вакцинованих, обмежувати останніх у допуску до роботи - це геноцид!
Ivan 02.08.2021, 14:05
Коментар очікує модерацію
mira 02.08.2021, 13:55
Ми не примушуємо, но і не дозволимо????? Це як????