Академік НАН України прогнозує "вибух Дельти" в Україні

Життя  4 серпня 2021 року, 10:12 3046

Сплеск захворюваності на коронавірус в Україні неминучий уже найближчим часом, тому виникла необхідність у додаткових карантинних обмеженнях. Зокрема, правоохоронним органам слід посилити контроль за дотриманням маскового режиму в громадських місцях, а уряду повернути штрафи за порушення карантину.

Вакцинованим українцям, можливо, знадобиться і третє щеплення. До того ж його можна робити навіть не тим препаратом, який вводили перший раз. Про це розповів голова комісії з біобезпеки та біологічного захисту при Раді національної безпеки і оборони, академік НАН України Сергій Комісаренко.

Loading...

Читайте також:  На Закарпатті порахували кількість людей, які захворіли на коронавірус за минулу добу

"Ми припускаємо збільшення кількості людей, які будуть інфіковані, через те що у наших сусідів і з півночі, і з заходу поширюється варіант Дельта. Я думаю, ми можемо передбачити суттєве збільшення і в нас. Особливо тоді, коли люди будуть повертатися після відпусток", – зазначає академік.

"У серпні, на початку вересня, коли в нас будуть святкування 30-ї річниці Незалежності. Зрештою, ці заходи (дозвіл працювати в офісах під час карантину тим, хто прищепився, і заборона працювати офлайн нещепленим. – Ред.) – є раціональними, я б їх підтримав.

Я дуже не хотів би, але, на жаль, можна припустити, що десь у вересні, на початку жовтня можливий вибух – значне збільшення кількості людей, які будуть інфіковані. Ми повинні розуміти, що напевно це буде новий варіант штаму, тобто Дельта, перебіг якого значно тяжчий. Ми повинні зробити все, щоб цього не було", – мовив Сергій Комісаренко.

Джерело: Обозреватель
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0