За дорученням народного депутата Василя Петьовки Тетяну Тулайдан нагородили цінним подарунком

Життя  5 серпня 2021 року, 12:09 919 ФОТО, ВІДЕО

У вівторок, 3 липня, в селищі Ясіня знову згадували про героїчний вчинок маленької рятівниці Тетяни Тулайдан. Дівчинка стала прикладом для всіх. У момент небезпеки не розгубилась і врятувала кілька життів.

Стихійне лихо настигло людей неочікувано. В липні Закарпаття накрили потужні зливи. В небезпеці опинилися сотні людей і домогосподарств. Однією з них стала сім’я Тулайдан. Саме тоді маленька Тетяна проявила кмітливість та мужність і врятувала своїх братиків і сестер від неминучої біди.

Читайте також:  Володимир Зеленський нагородив 12-річну дівчинку із Закарпаття

У громаді пишаються вчинком дівчинки. Кажуть, що Тетянка добре знає, як поводитись під час надзвичайних ситуацій. Пам’ятає розповіді та настанови батьків та вчителів.

Маленька Тетянка стала «Героєм-рятувальником року». Президент України Володимир Зеленський в свою чергу нагородив ученицю 7-го класу Ясінянської загальноосвітньої середньої школи № 1 І-ІІІ ступенів Рахівського району Закарпатської області медаллю «За врятоване життя».

Народний депутат Василь Петьовка теж не залишив без уваги маленьку рятівницю і подарував Тетянці надзвичайно важливий в сучасному світі гаджет – планшет. Тепер вона зможе краще готуватись до уроків, особливо під час дистанційного навчання – каже мама дівчинки. Сама Тетяна радіє подарунку. Каже, що давно хотіла гаджет.

За дорученням народного депутата Василя Петьовки Тетяну Тулайдан нагородили цінним подарунком

За дорученням народного депутата Василя Петьовки Тетяну Тулайдан нагородили цінним подарунком

В екстремальній ситуації дівчинка діяла вірно та грамотно. Її вчинок – це приклад навіть для дорослих, адже страх та паніка часто позбавляють нас можливості правильно приймати рішення, а від цього може залежати чиєсь життя.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0