В Україні розглядають три варіанти початку нового навчального року

Життя  14 серпня 2021 року, 10:47 4478

Міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет розповів про три варіанти початку нового навчального року. Ці варіанти планують міксувати.

За його словами, вересень і початок жовтня не такі вразливі щодо захворювань, та й сезонні захворювання ще не будуть активні.

"Ми розраховуємо, що перші два місяці осені не принесуть спалаху. Хіба що штам "Дельта", який зараз поширюється, може вплинути на ситуацію", – повідомив він.

Разом із тим, МОН має три сценарії того, як буде проходити навчальний рік в 2021-2022 роках, повідомив Шкарлет.

Loading...

Читайте також:  Як розпочнеться новий навчальний рік: відповідь міністра охорони здоров’я

Перший сценарій

Найбільш сприятливий сценарій – "зелена" карантинна зона на карті України. За цих умов заклади освіти працюватимуть у звичайному режимі. Лише в окремих регіонах за рішеннями педрад деякі школи можуть перевести на дистанційну форму навчання, якщо у них будуть спалахи захворювань.

Другий сценарій

Другий варіант – зовсім песимістичний. Це – високий рівень захворюваності. МОН наполягатиме, щоби 1-4 класи, тобто початкова школа і спеціальні заклади, тобто інклюзивно-ресурсні центри, працювали у звичайному режимі.

При цьому зміни передбачають, що має бути 80% вакцинованих у науково-педагогічних колективах.

Третій сценарій

Третій сценарій – середній рівень захворюваності, "жовта" і "помаранчева" зони. Місцева влада може переводити навчання у змішану або дистанційну форму.

При цьому показник у 80% вакцинованих вчителів дозволятиме навчальному закладу, навіть за перебування у "жовтій" або "помаранчевій" зонах, працювати повністю в звичайному режимі.

Нагадаємо, в Україні почали готуватися до нового спалаху COVID-19.

Джерело: РБК-Україна
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Наталка 14.08.2021, 10:54
Тать так і буде. Ще у вересні походять до школи, а потом дома, дистанційка знову. Не навчання, а пародія. Діти тупіють