Допомога у підготовці до школи: на Тячівщині пройшла благодійна акція

Життя  17 серпня 2021 року, 19:10 797 ФОТО, ВІДЕО

Цими днями завершилася на Тячівщині благодійна акція «З любов’ю та турботою про дітей», яка вже одинадцятий рік поспіль проводиться з ініціативи народного депутата України Василя Петьовки. В рамках цієї акції кожен майбутній першокласник двох гірських районів отримав шкільний ранець з усім необхідним для першого року навчання, приладдям.

Наплічники гарної якості, ортопедичні, з улюбленими героями мультиків і коміксів, та оздоблені світловідбиваючими елементами. А всередині – папки для трудового навчання, пенали з ручками й олівцями, альбоми для малювання з олівцями та фломастерами, що необхідні учням на перших порах. 

Читайте також:  У МОН розповіли, за якої умови навчання відбуватиметься без змін

Подарунки потішили малечу, адже хлопчики та дівчатка давно чекали цього  хвилюючого моменту, та з радістю приймали дари і раділи, що мають необхідні для школи речі. Для них це радісні незабутні емоції, які надовго запам’ятаються.

 А батьки кажуть, що для них така допомога суттєва і необхідна. Особливо для соціально незахищених та багатодітних сімей, адже у наш нелегкий час зібрати дитину до школи – задоволення не з дешевих. Бо окрім ранця, потрібно ще й одягнути дитину, придбати взуття та багато іншого. А коли в сім’ї виховують не одного школяра, то такі подарунки дуже цінні та необхідні.

Представники народного депутата на цих зустрічах вітали від його імені з наступаючим Днем Знань майбутніх першокласників та їх батьків і бажали  їм успіхів у навчанні та відмінних оцінок. Навзаєм, батьки, присутні на зустрічах, висловлювали народному депутату України Василю Петьовці щиру вдячність за дарунки та турботу.

Нагадаємо, в Україні розглядають три варіанти початку нового навчального року.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0