Поблизу відомого закарпатського санаторію ремонтують дорогу

Життя  26 серпня 2021 року, 11:49 530 ФОТО

У межах ремонту Хуст – Шаян – Вишково – Буштино з під’їздом до санаторію «Шаян» підрядник працює у селі Вишково. Про це інформує перший заступник голови облдержадміністрації Мирослав Білецький.

Автошлях територіального значення у напрямку відомих у Закарпатті і за його межами курортів відновлюють завдяки президентській програмі Володимира Зеленського «Велике будівництво».

За словами першого заступника очільника області, загалом у межах дороги підрядна організація проводить роботи із розробки ґрунту, влаштування шару основи та її стабілізації, щоб підсилити конструктив. Крім того, на маршруті ліквідовують пучини, замінюють перезволожені ґрунти та відновлюють дорожнє полотно.

Loading...

Читайте також:  Ремонт дороги по-закарпатськи: мережу облетіло відео, зняте у Мукачеві

«У селі Вишково Хустського району підрядник монтує систему водовідведення, проводить попереднє підготовче фрезерування, влаштовує регенераційні конструктивні шари за технологією «холодний ресайклінг». Наступний етап – нанесення фінішних шарів покриття», – зазначив Мирослав Білецький.

Вишково відоме тим, що неподалік від селища видобувають мінеральну воду «Шаянську». Тут також розташована унікальне Тюльпанове дерево, а на південь від селища – пралісова пам’ятка природи «Праліс та квазіпраліси Вишківського лісництва».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0