Сусідня країна з 9 вересня відкрилася для українців

Життя  9 вересня 2021 року, 14:07 694

Глава МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що сусідня Польща додала українців до переліку осіб, яким із 9 вересня дозволений в’їзд до країни, в тому числі з метою туризму.

"Польща з 9 вересня додала українців у категорію осіб, яким дозволено в’їзд, в тому числі з метою туризму", – сказав Кулеба.

При цьому від обов’язку проходження карантину звільнено вакцинованих від COVID-19 (за наявності англомовного/польськомовного документального підтвердження про повний курс вакцинації зареєстрованою в ЄС вакциною – Pfizer, Moderna, Astra-Zeneca, Jonson&Jonson), а також тих, хто перехворів на COVID-19 і може це документально підтвердити.

Loading...

Читайте також:  Робота в Польщі: заробітчани відмовляються приїжджати на збір яблук

Для тих, хто в’їжджає за ПЛР-тестом діє вимога 10-денного карантину. Термін 10-денного карантину буде скорочено, у разі наявності негативного результату тесту на коронавірус, виконаного не раніше 7–денного періоду з моменту в’їзду на територію Польщі.

Це правило стосується також дітей, які перетинають зовнішній кордон ЄС на в’їзд до Польщі. Загалом, як зазначив міністр, зараз для українців тою чи іншою мірою відкриті 133 країни світу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0